Kontakta oss på EO

Telefon: 08-442 19 00
E-post: info@eo.se

Öppettider
måndag–torsdag 8–17
fredag 8–15.30

Besöksadress (se karta)
Flygfältsgatan 26
128 30 Skarpnäck

Postadress
Box 2037
128 21 Skarpnäck

Kontakt

  • Annika Dannemann

    VD

    <a href="tel:08-442 19 40"> 08-442 19 40 </a>
    <a href="mailto:annikad@eo.se"> annikad@eo.se </a?

  • Torbjörn Dannemann

    Försäljningschef

    <p><a href="tel:08-442 19 54">08-442 19 54</a></p><p><a href="mailto:torbjornd@eo.se">torbjornd@eo.se</a></p>

  • Håkan Dannemann

    Inköpschef | Projektledare

    <p><a href="tel:08-442 19 51">08-442 19 51</a></p><p><a href="mailto:hakand@eo.se">hakand@eo.se</a></p>

  • Stefan Karlsson

    Senior Key Account Manager

    <p><a href="tel:08-442 19 05">08-442 19 05</a></p><p><a href="mailto:stefank@eo.se">stefank@eo.se</a></p>

  • Lennart Andersson

    Key Account Manager

    <p><a href="tel:08-442 19 30">08-442 19 30</a></p><p><a href="mailto:lennarta@eo.se">lennarta@eo.se</a></p>

  • Sandra Gunnarsson

    Key Account Manager

    <p><a href="tel:08-442 19 58">08-442 19 58</a></p><p><a href="mailto:sandrag@eo.se">sandrag@eo.se</a></p>

  • Per-Åke "Pärlan" Holmberg

    Key Account Manager

    <p><a href="tel:+4684421904">08-442 19 04</a></p><p><a href="mailto:parlan@eo.se">parlan@eo.se</a></p>

  • Anette Bothin

    Key Account Manager | ARU

    <p><a href="tel:+4684421913">08-442 19 13</a></p><p><a href="mailto:anetteb@eo.se">anetteb@eo.se</a></p>

  • Anna-Liisa Björkman

    Projektledare

    <p><a href="tel:+4684421949">08-442 19 49</a></p><p><a href="mailto:anna-liisab@eo.se">anna-liisab@eo.se</a></p>

  • Sten Bondarevsky

    Projektledare

    <p><a href="tel:+4684421935">08-442 19 35</a></p><p><a href="mailto:stenb@eo.se">stenb@eo.se</a></p>

  • Carina Hemming

    Projektledare

    <p><a href="tel:+4684421902">08-442 19 02</a></p><p><a href="mailto:carinah@eo.se">carinah@eo.se</a></p>

  • Tomas Kristersson

    Projektledare

    <p><a href="tel:+4684421910">08-442 19 10</a></p><p><a href="mailto:tomask@eo.se">tomask@eo.se</a></p>

  • David Månsson

    Projektledare | Kvalitets och miljöansvarig

    <p><a href="tel:+4684421933">08-442 19 33</a></p><p><a href="davidm@eo.se">davidm@eo.se</a></p>

  • Johanna Strand

    Reception | Ekonomi

    <p><a href="tel:+4684421911">08-442 19 11</a></p><p><a href="johannas@eo.se">johannas@eo.se</a></p>

  • Sandra Karlström

    Produktionsbyråchef | ARU

    <p><a href="tel:+4684421945">08-442 19 45</a></p><p><a href="sandrak@eo.se">sandrak@eo.se</a></p>

  • Heléne Holmgren

    Formgivare | Originalare

    <p><a href="tel:+4684421934">08-442 19 34</a></p><p><a href="heleneh@eo.se">heleneh@eo.se</a></p>

  • Sandra Petersen

    Formgivare | Originalare

    <p><a href="tel:+4684421916">08-442 19 16</a></p><p><a href="sandrap@eo.se">sandrap@eo.se</a></p>

  • Tommy Eriksson

    IT-ansvarig

    <p><a href="tel:+4684421944">08-442 19 44</a></p><p><a href="tommye@eo.se">tommye@eo.se</a></p>

  • Dennis Johansson

    Systemutvecklingsansvarig

    <p><a href="tel:+4684421957">08-442 19 57</a></p><p><a href="dennisj@eo.se">dennisj@eo.se</a></p>

  • Joakim Lind

    IT-projektledare

    <p><a href="tel:+4684421927">08-442 19 27</a></p><p><a href="jockel@eo.se">jockel@eo.se</a></p>

  • Peter Åhnberg

    Produktionschef Offset/Prepress/Digital

    <p><a href="tel:+4684421926">08-442 19 26</a></p><p><a href="petera@eo.se">petera@eo.se</a></p>

  • Bella Ekström

    Prepress

    <p><a href="bellae@eo.se">bellae@eo.se</a></p>

  • Stanisław Meyer

    Prepress

    <p><a href="stanislawm@eo.se">stanislawm@eo.se</a></p>

  • Daniel Pereyra

    Prepress

    <p><a href="danielp@eo.se">danielp@eo.se</a></p>

  • Maxine Winter

    Storformat | Prepress

    <p><a href="maxinew@eo.se">maxinew@eo.se</a></p>

  • Roger Mähl

    Teamansvarig digitalt/efterbehandling

    <p><a href="tel:+46765271915">076-527 19 15</a></p><p><a href="rogerm@eo.se">rogerm@eo.se</a></p>

  • Annelie Andersson

    Digitaltryck, efterbehandling

    <p><a href="mailto:anneliea@eo.se">anneliea@eo.se</a></p>

  • Annika Hirvelä

    Digitaltryck, efterbehandling

    <p><a href="mailto:annikah@eo.se">annikah@eo.se</a></p>

  • Göran Larsson

    Digitaltryck, efterbehandling

    <p><a href="goranl@eo.se">goranl@eo.se</a></p>

  • Hans Wiksten

    Digitaltryck, efterbehandling

    <p><a href="hassew@eo.se">hassew@eo.se</a></p>

  • Stefan Fahlberg

    Offsettryck

    <p><a href="stefanf@eo.se">stefanf@eo.se</a></p>

  • Bo Svensson

    Offsettryck

    <p><a href="hassew@eo.se">hassew@eo.se</a></p>

  • Per Uhlås

    Offsettryck

    <p><a href="peru@eo.se">peru@eo.se</a></p>